ISprim s.r.o.

structural engineering

 

midasit

MIDAS Civil
Najlepší svetový program pre navrhovanie mostov. MKP systém je zameraný na betónové, predpäté, oceľové i spriahnuté mosty všetkých typov. Podporuje fázy výstavby, časovú analýzu, metodu form-finding, seizmicitu.
http://www.midasuser.com/

 

rib logo

RIB
Softwarová ponuka produktov RIB odpovedá svojim obsahom špecifickým činnostiam investora, architekta, inžiniera - projektanta, statika alebo stavebnej spoločnosti. Komplexné softwarové riešenie pre stavebnú prax.
http://www.rib.cz/

Scia-Engineer-big

Scia Engineer
Nemetschek Scia je softwarová spoločnosť, ktorá poskytuje na medzinárodnej úrovni kvalitné riešenia pre kompletný stavebný cyklus a pre akýkoľvek typ konštrukcie.
http://www.scia-online.com/

 

autocad

AutoCAD
Spoločnosť Autodesk je svetovým lídrom v oblasti 2D a 3D návrhového, konštrukčného a animačného softvéru pre oblasti strojárstva a výroby, architektúry a stavebníctva.
http://usa.autodesk.com/autocad

 

tekla

 

Tekla Structures
Je integrovaný systém “Structural Building Information Modeling” (SBIM) umožňující rychlé a jednoduché 3D modelování a automatické generování výkresů a CNC dat.
http://www.tekla.com/

 

rhino

Rhinoceros
Profesionálne 3D modelovanie, tvorba konceptov v oblasti strojárstva, architektúry a stavebníctva. Rhinoceros ponúka ľahko používateľné nástroje na 3D modelovanie. Podporuje technológiu NURBS.
http://www.rhino3d.com/

microsoft

Microsoft office
Microsoft Office je kancelársky balík od americkej spoločnosti Microsoft Corporation. Microsoft Office je v súčasnosti najrozšírenejší kancelársky balík pre osobné počítače PC.
http://office.microsoft.com/sk-sk/

Partneri

Excon
Alfa 04 a.s
Máme online 4 hostí 

Návštevnosť

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes13
mod_vvisit_counterVčera56
mod_vvisit_counterZa týždeň13
mod_vvisit_counterMinulý týždeň478
mod_vvisit_counterZa mesiac998
mod_vvisit_counterMinulý mesiac1986
mod_vvisit_counterCelkom466679